ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA 2009 ROK

Dnia 31.01.2010 r. w sali posiedzeń w Urzędzie Gminy w Korzennej odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2009 r. Jak co roku w zebraniu udział wzieli nasi druhowie i zaproszeni goście. Większość część sali wypełniła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, która była przez wszystkich zaproszonych gości wychwalana na wszystkie strony, bo jak podkreślano bardzo rzadko się zdarza aby tyle młodzieżowców należało do OSP.

Z zaproszonych gości przybyli:

- Wójt Gminy Korzenna - Leszek Skowron, 
- Członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego - Waldemar Olszyński,
- Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP Powiatu Nowosądeckiego - Zygmunt Paruch
- Strażacy ze Słowacji
- Radny Gminy Korzenna - Szymon Semla
- Andrzej Zięcina

Jednym z najważniejszych wydarzeń zebrania, było podpisanie Umowy Partnerskiej pomiędzy zarządem jednej ze straży na Słowacji a zarządem naszej jednostki OSP Korzenna.
W zebraniu udział wziął po raz pierwszy druh Dariusz Turski, który pomimo tego że nie jest młodzieżowcem postanowił zostać druhem naszej OSP, i jak sam powiedział: "Mam nadzieję, że przydam się wam jako strażak ". Podobna sytuacja jest w Dziewczęcej Drużynie Pożarniczej do której dołączyła Judyta Baran.

Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy zebrania przenieśli się do remizy OSP gdzie można było posilić się domowym bigosem, przyrządzonym przez żonę jednego z naszych druhów.

Zobacz Zdjęcia!

 

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS