Warsztaty fotograficzne dla MDP w Korzennej!!!

W dniu 21. 07. 2010 r. odbyły się pierwsze warsztaty fotograficzne.
Zajęcia odbywają się dzięki pozyskaniu środków z "PROGRAU WSPIERANIA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ NA TERENACH WIEJSKICH" ze środków Fundacji "Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej "Razem Możemy Więcej". W pierwszych zajęciach udział wzięło 15 druhów, młodzieżowców z OSP Korzenn. Głównymi tematami było przedstawienie i opisanie aparatów fotograficznych (lustrzanka i kompakt). Przedstawiono jakie są zalety i jakie wady obu aparatów, jak robić zdjęcie aby było jak najlepszej jakości.


Krótki opis przedsięwzięcia – projektu:
„W strażackim obiektywie” – projekt skierowany jest do piętnastu członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Korzennej w wieku od 12 do 19 lat. Jego główny cel to wsparcie lokalnej inicjatywy młodzieżowej w zakresie promowania swojej małej ojczyzny poprzez organizację warsztatów fotograficznych w wyniku których przygotowany i wydany zostanie kalendarz na rok 2011. Warsztaty przeprowadzone zostaną na terenie gminy Korzenna a konkretnie w Centrum Kultury w Korzennej. Wartością dodaną projektu jest pożyteczne zagospodarowanie wolnego czasu.

Zobacz Zdjęcia!

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS