Warsztaty fotograficzne dla MDP w Korzennej cz.2!!!

W dniu 28. 07. 2010 r. odbyła się kolejna część szkolenia z fotografi dla druhów MDP w Korzennej.
W Centrum Kultury w Korzennej odbyły się kolejne warsztaty z fotografi i obróbki zdjęć poprzez programy komputerowe. Zajęcia prowadził grafik komputerowy Centrum Kultury p. Tomasz Turek. Głównym celem tego spotkania było przedstawienie kilku najprostrzych a zarazem najbardziej potrzebnych funkcji jakie dają popularne programy graficzne. Każdy z uczestników szkolenia mógł sam spróbować wprowadzić kilkka zmian na zdjęciach na komputerze w CK przy pomocy p. Tomasza.
Mamy nadzieję, że po takim praktycznym szkoleniu młodzi druhowie będą potrafili w życiu codziennym wykożystać kilka funkcji jakie daje prosta przeglądarka graficzna.


 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS