VII Edycja "Wampiraidy" za nami - podsumowanie !!!

VII Edycja "Wampiriady" za nami. Do rekordu brakło bardzo niewiele.

W dniu 20 marca w naszej remizie odbyła się "VII edycja Wampiriady" organizowana przez zarząd OSP Korzenna. Tym razem chętnych do oddania krwi było 80 osób, z których 66 osób spuściło z siebie 450 ml krwi co daje 29,700 ml krwi. Do rekordu, który został ustanowiony w marcu 2010 roku zabrakło na prawdę niewiele. Wtedy bowiem zebrano 31,05 litra krwi. W tej edycji "Wampiriady" jak i w poprzednich wzięli udział nie tylko druhowie z jednostek OSP z naszej gminy ale także postronne osoby dla których oddanie krwi jest czymś wyjątkowym. Warto dodać fakt, iż w akcję dołączył się ks. Proboszcz z Mogilna.
Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas i oddali jakże cenny płyn, który może uratować życie innym ludziom.

Dziękujemy bardzo serdecznie drukarni ZAZA za  przygotowanie i wydrukowanie plakatów na tę okazję, oraz piekarni Nika za zasponsorowanie pożywienia i napojów dla obsługi.

Kolejna VIII edycja "Wampiriady" odbędzie się 18 września. Data ta jest zaznaczona w strażackim kalendarzu specjalną ikonką – serduszkiem.

Zobacz Zdjęcia !