Msza Św. rezurekcyjna w intencji OSP Korzenna!!!

W okresie Wielkanocnym nasza straż bierze udział w procesji i mszy świętej rezurekcyjnej.

Tak jak przez inne lata, tak też w tym roku nie zabrakło naszych strażaków na mszy świętej rezurekcyjnej w kościele parafialnym w Korzennej. W tym roku ks. Proboszcz sprawował tę Mszę Św. w intencji Ochotniczej Straży Pożarnej w Korzennej. Na nabożeństwo przybyli ci starsi druhowie oraz ci najmłodsi, chłopcy jak i również dziewczęta. W procesji jak i w nabożeństwie udział wziął nasz poczet sztandarowy. Podczas mszy czytania liturgiczne przeczytane zostały przez strażaków. Po mszy świętej wszyscy druhowie w szyku udali się pod remizę, gdzie naczelnik naszej OSP Stanisław Wojtarowicz w imieniu swoim, oraz prezesa Janusza Szambelana złożył wszystkim strażakom życzenia świąteczne.

Zobacz Zdjęcia!