Uroczyste poświęcenie nowej remizy dla OSP Korzenna !!!

W dniu 4 czerwca odbyło się uroczyste poświęcenie nowego budynku w Korzennej wraz z remizą OSP.

O godzinie 14 nasi druhowie wraz z pocztem sztandarowym udali się pod nowo wybudowaną remizę w Korzennej, aby uczestniczyć w uroczystym poświęceniu budynku. Przecięcia wstęgi otwierającej progi nowego budynku dokonali m.in. parlamentarzyści, którzy przybyli na tę okazję, radni gminni, sołtys, wójt  oraz reprezentant naszej jednostki wiceprezes OSP Jarosław Bieniek.  Święcenia dokonał Ks. Proboszcz parafii w Korzennej Stanisław Gancarz. Podczas przemówień zaproszonych gości głos zabrał także naczelnik OSP Korzenna Stanisław Wojtarowicz, który między innymi podziękował za nowy budynek i podkreślił, że wszyscy cieszą się z tego tytułu, a dalsze sprawy związane z przejściem do nowego miejsca będą ustalane w węższym kręgu.

Po uroczystościach poświęcenia druhowie odprowadzili sztandar do miejsca przechowania, po czym wrócili aby obejrzeć pomieszczenia przeznaczone dla strażaków.

Zobacz Zdjęcia !