VI Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w Grybowie !!!

W niedziele 26 czerwca w Grybowie odbyły się powiatowe zawody sportowo - pożarnicze.

Zawody sportowo-pożarnicze rozgrywane są w dwóch konkurencjach. Pierwsza to sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami, natomiast drugą konkurencją  są ćwiczenia bojowe.

W dzisiejszych zawodach udział wzięły męskie oraz kobiece drużyny pożarnicze. W drużynach męskich z numerem startowym 14 startowała nasza drużyna - OSP Korzenna. W grupie kobiecej udział wzięło 7 drużyn, w męskiej drużyn 17. Nasza drużyna w zawodach zajeła 9 miejsce.

Skład naszej drużyny:
Buczyński Mateusz, Grochot Jakub, Żuchowicz Michał, Węgrzynowski Grzegorz, Bajorek Bartosz, Bajorek Krzysztof, Bielak Dariusz, Kasprzyk Dominik, Olchawski Michał

Sędzią głównym dzisiejszych zawodów był pan Marian Marszałek z PSP w Nowym Sączu.

Wszystkim drużyną bardzo serdecznie dziękujemy za sportową walkę,  a zwycięzcą dzisiejszych zawodów gratulujemy!

W drużynach męskich miejsca na podium zajęli:
1 miejsce: OSP Zagorzyn
2 miejsce: OSP Ptaszkowa