Inspekcja gotowości bojowej - dostaliśmy "czwórkę"!!!

W dniu 20 lipca o godzinie 12.53 w Korzennej drugi raz w tym dniu zawyła syrena alarmowa.

Jak się okazało naszą jednostkę odwiedziła inspekcja gotowości bojowej z Krakowa. Sama inspekcja polegała na wykazaniu się w udzielaniu pierwszej pomocy, gaszeniu pożaru w miejscu zadymionym, przy użyciu aparatów ochrony górnych dróg oddechowych oraz na odpowiedzi na pytania zadawane przez kolegów z Krakowa. Druga część inspekcji to sprawdzenie wszystkich niezbędnych dokumentów, które jednostka OSP powinna posiadać, sprawdzenie gotowości samochodów strażackich. Po skończeniu inspekcji wystawiono nam ocenę, była to bardzo dobra ocena bo "czwórka". Jak się dowiedzieliśmy druhowie z Krakowa bardzo chwalili działalność i wyszkolenie naszej jednostki, bardzo zadowoleni byli z faktu, że tak prężnie działa u nas Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza oraz Dziewczęca Drużyna Pożarnicza.

Skład zastępu biorącego udział w Inspekcji:

Dominik Wojtarowicz, Jan Zarański, Jan Baran, Jakub Grochot, Mirosław Grochot, Marcin Śpiewak, Mateusz Klimek

Zobacz Zdjęcia!