Mateusz Kasprzyk najlepszy w turnieju !!!

Zacięta walka, wiele emocji - kolejny turniej w tenisa stołowego rozstrzygnięty.

W dniu 3 grudnia (sobota), w remizie OSP Korzenna odbył się kolejny turniej w tenisa stołowego, zorganizowany dla chłopców z młodzieżowej drużyny pożarniczej naszej jednostki.
W tej edycji turnieju udział wzięło ośmiu zawodników, którzy rywalizowali między sobą. Zawodników podzielono na dwie grupy czteroosobowe. W grupie rozgrywano mecze "każdy z każdym", po czym dwóch najlepszych zawodników awansowało do kolejnego etapu zawodów.
Po rozegraniu fazy grupowej czterech chłopców rywalizowało o miejsce na podium, a wyniki ostateczne wyglądały następująco:

MIEJSCE 1: Mateusz Kasprzyk
MIEJSCE 2: Kamil Gargula
MIEJSCE 3: Jakub Kapała

Puchary oraz statuetki zawodnicy odebrali z rąk Prezesa OSP Korzenna Janusza Szambelana.
Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom turnieju. Wszystkim chłopcom dziękujemy za wzięcie udziału w zawodach. Dziękujemy organizatorom turnieju na czele z druhem Dominikiem Wojtarowiczem za zorganizowanie oraz opiekę w czasie turnieju nad młodzieżą. Dziękujemy zarządowi OSP za ufundowanie pucharów dla zwycięzców, a także statuetek dla pozostałych zawodników turnieju.

Uczestnicy turnieju:
- Mateusz Kasprzyk