V strażacki turniej w tenisa stołowego!!!

V edycja strażackiego turnieju w tenisa stołowego za nami, Przemysław Zając zwycięzcom!

11 lutego w remizie OSP Korzenna odbył V turniej w tenisa stołowego zorganizowany dla strażaków z naszej jednostki. W tym roku w zawodach udział wzięło dwunastu zawodników. Sposób rozgrywania meczy odbywał się następująco: Zawodnicy podzieleni zostali na trzy grupy po czterech zawodników. Trzech najlepszych z tamtego roku zostało rozstawionych do każdej grupy po jednym. Następnie dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do dalszej rywalizacji. W tej edycji o mistrza turnieju oraz jednocześnie o puchar prezesa OSP w finale między sobą walczyli: Przemysław Zając, Mateusz Klimek oraz Marek Mokrzycki. Po rozegraniu trzech meczy finałowych zwycięzcom został Przemek Zając, drugie miejsce przypadło Markowi Mokrzyckiemu, a trzecie miejsce zajął Mateusz Klimek.

Podium V turnieju strażackiego:

I miejsce: Przemysław Zając

II miejsce: Marek Mokrzycki

III miejsce: Mateusz Klimek

Warto dodać, iż Przemysław Zając wygrał drugi raz z rzędu i tylko jedna wygrana dzieli go do wygrania pucharu Prezesa OSP. (Trzy wygrane z rzędu).
Z roku na rok poziom zawodników jest coraz większy i mecze szczególnie te finałowe dostarczają wiele emocji i stoją na wysokim poziomie.

Puchary dla zwycięzców wręczył Prezes OSP Korzenna pan Janusz Szambelan, natomiast nagrody pan Marcin Jamrozowicz- główny Sponsor zawodów.

Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy panu Marcinowi za ufundowanie nagród. Jak co roku było o co walczyć. Tym razem nagrodą główną była wysokiej klasy nawigacja samochodowa. Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość.
Dziękujemy prezesowi Januszowi Szambelanowi za wręczenie pucharów. Dziękujemy koledze druhowi Dominikowi Wojtarowiczowi za zorganizowanie turnieju, oraz ufundowanie pucharów. Dziękujemy sędziemu głównemu zawodów, naczelnikowi naszej jednostki panu Stanisławowi Wojtarowiczowi. I na koniec dziękujemy wszystkim zawodnikom za wzięcie udziału w turnieju za sportową rywalizację.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz Zdjęcia!