Wielki sukces naszych młodzieżowców !!!

Dużym sukcesem naszych drużyn zakończyły się zawody powiatowe MDP - Zarząd Gminny na czele z Prezesem rozczarował !!!

Przypomnijmy: dn. 17.09.2011r. odbyły się w Grybowie na stadionie gminne zawody sportowo-pożarnicze wg regulaminu CTIF. Reprezentacji naszej jednostki, zarówno starsze dziewczęta jak i starsi chłopcy, zajęli I miejsca, co dało im przepustkę do rywalizacji na szczeblu powiatowym.
Powiatowe zawody odbyły się 24.06.2012r. w Podegrodziu. Roczne przygotowania naszych drużyn zaowocowały czołowymi miejscami.

Drużyny z naszej jednostki godnie reprezentowały Gminę Korzenna, czego niestety nie można powiedzieć o władzach Zarządu Gminnego na czele z Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSPRP Leszkiem Skowronem oraz Komendantem Gminnym Szczepanem Sikoniem.

Ostatecznie dziewczęta z wynikiem 1006,7 pkt zajęły II miejsce, a chłopcy III miejsce (1016,1 pkt).

Jeszcze raz dziękujemy opiekunom i zawodnikom za wysiłek, który włożyli w przygotowania i [pragniemy zapewnić, że pomimo braku zainteresowania ze strony władz Zarządu Gminnego (nikt się nie pojawił) są oni nadzieją naszej jednostki i gminy. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości to oni będą dobrze dbać o bezpieczeństwo gminy.

Zobacz zdjęcia !