Nasze drużyny MDP najlepsze w gminie !!!

Gminne zawody sportowo - pożarnicze dla młodzieżowych drużyn pożarniczych wygrała nasza młodzież.

W dniu 30 września na stadionie sportowym w Grybowie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze według regulaminu CTiF dla młodzieżowych drużyn pożarniczych. W zawodach udział wzięły trzy gminy w tym nasza gmina Korzenna. Naszą jednostkę tym razem reprezentowało trzy drużyny, jedna drużyna chłopców, oraz dwie drużyny dziewcząt. Nasi zawodnicy rywalizowali z drużynami z Mogilna i Lipnicy Wielkiej.

Po rozegraniu dwóch konkurencji tj. sztafeta na 400 metrów z przeszkodami, oraz rozwinięcie bojowe, po przeliczeniu wszystkich punktów okazało się, że dziewczęta i chłopcy zdobyli najwyższe miejsce na podium, natomiast druga drużyna dziewcząt (młodszych) zajęła drugie miejsce. Kolejny już raz nie ma mocnych na nasze drużyny - oby tak było jak najdłużej, choć nikomu źle nie życzymy.

Z tego miejsca bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach. Dziękujemy za zaangażowanie w treningach przygotowujących do zawodów. Dziękujemy opiekunom tych drużyn za poświęcony czas i chęć pracy z młodzieżą. JESZCZE RAZ WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Klasyfikacja generalna dla gminy Korzenna przedstawia się następująco:
Chłopięce Drużyny Pożarnicze:
1 miejsce Korzenna z wynikiem łącznym 948,7 pkt.
2 miejsce Mogilno z wynikiem łącznym 933,4 pkt.
3 miejsce Lipnica Wielka z wynikiem łącznym 907,0 pkt.
Dziewczęce Drużyny Pożarnicze:
1 miejsce Korzenna 1 z wynikiem 950,6 pkt.
2 miejsce Korzenna 2 z wynikiem 845,3 pkt.

3 miejsce Mogilno z wynikiem 795,8 pkt.