Medale dla naszych młodzieżowców !!!

Nasi młodzieżowcy zostali nagrodzeni medalami za udział i zajęcie wspaniałych miejsc na gminnych zawodach w Grybowie.

28 października w remizie OSP w Korzennej odbyło się spotkanie z naszą młodzieżą, która brała udział w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych w Grybowie. Nasi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami za osiągnięte miejsca. Przypominamy, że w zawodach udział wzięły trzy nasze drużyny (jedna chłopięca i dwie dziewczęce) które zajęły dwa pierwsze, oraz jedno drugie miejsce. Medale wręczył prezes OSP Korzenna Janusz Szambelan. Prezes podziękował młodzieży za uczestnictwo w zawodach, oraz pogratulował zdobycia wspaniałych miejsc. Podziękowania złożył również wszystkim opiekunom, oraz osobą które pracowały przy przygotowaniu drużyn do zawodów.

Podziękowania należy złożyć opiekunowi MDP Dominikowi Wojtarowiczowi, który ufundował medale.

My z naszej strony jeszcze raz wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!!!

o zawodach przeczytasz tutaj!