VI Strażacki Turniej Tenisa Stołowego OSP Korzenna!!!

08.12.2012r. Dzisiejszy Turniej Tenisa Stołowego rozpoczął się około godziny 1700 od Akcji – pomoc kolegom z Pogotowia Ratunkowego (więcej informacji: http://ospkorzenna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=422:korzenna-pomoc-chorej-w-transporcie-do-karetki&catid=38:fp-rokstories ).

Na turniej zgłosiło się 12 chętnych strażaków. Gracze zostali podzieleni na cztery grupy po trzech zawodników. Następnie dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do dalszej rywalizacji.

W tej edycji o mistrza turnieju oraz jednocześnie o puchar prezesa OSP w finale między sobą zmierzyli się: Przemysław Zając, Krzysztof Bajorek, Marek Mokrzycki i Dominik Wojtarowicz. Po rozegraniu meczy finałowych klasyfikacja wyglądała następująco:

Podium VI turnieju strażackiego:

I miejsce: Marek Mokrzycki

II miejsce: Przemysław Zając

III miejsce: Dominik Wojtarowicz

IV miejsce: Krzysztof Bajorek

Warto dodać, iż Przemysław Zając przez poprzednie dwa turnieje był zwycięzcą, gdyby wygrał dzisiejszy turniej Puchar Przechodzi Prezesa OSP Korzenna stałby się jego własnością (trzy wygrane z rzędu).

Z roku na rok poziom zawodników jest coraz wyższy i mecze szczególnie te finałowe dostarczają wiele emocji i stoją na wysokim poziomie.

Puchary zwycięzcom wręczył Prezes OSP Korzenna Janusz Szambelan wraz z Naczelnikiem OSP Korzenna Stanisławem Wojtarowiczem. Głównym sponsorem nagród był Pan Marcin Jamrozowicz.

Składamy podziękowania panu Marcinowi za ufundowanie nagród. Jak co roku było o co walczyć. Tym razem nagrodą główną był tablet. Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Dziękujemy:

• Prezesowi Januszowi Szambelanowi za wręczenie pucharów;
  • Dominikowi Wojtarowiczowi za zorganizowanie turnieju, oraz ufundowanie pucharów i breloczków pamiątkowych;
  • Wszystkim zawodnikom i kibicom.

Do zobaczenia za rok!