Dyrektor szkoły nie wyraził zgody na spotkanie z młodzieżą!!!

Od 1969r. przy OSP Korzenna jest organizowana Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. W każdym roku poprzednicy obecnego dyrektora Zespołu Szkół w Korzennej wyrażali zgodę na spotkanie z młodzieżą w szkole. W tym roku Dyrektor nie wyraził zgody aby nasi strażacy mogli się spotkać z młodzieżą przed feriami.

W związku z tym Zarząd OSP Korzenna wraz z opiekunami MDP serdecznie zapraszają uczniów klas VI na spotkanie, które odbędzie się w dniu 14.01.2013r. (tj. poniedziałek) godzinie 1100 w budynku Remizy OSP Korzenna.

W trakcie spotkania dowiecie się na czym polega praca strażaków. Zapraszamy do zwiedzania Izby Pamięci z pucharami zdobytymi podczas zawodów sportowo-pożarniczych. Będzie można zapoznać się z Samochodami Bojowymi i ich wyposażeniem oraz sprzętem do ratowania ludzi i ich mienia. Dla chętnych będzie możliwość wstąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Ze strażackim pozdrowieniem
Zarząd OSP Korzenna