Siedlce- dachowanie samochodu osobowego!!!

Dwie osoby zabrane do szpitala po dachowaniu samochodu osobowego w Siedlcach.

12 stycznia o godzinie 14:04 nasza jednostka została zaalarmowana o zdarzeniu drogowym w miejscowości Siedlce. Na miejsce udał się nasz zastęp GBA. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, na miejscu była już karetka pogotowia ratunkowego, której załoga zajmowała się poszkodowanymi w zdarzeniu. Prawdopodobnie kierujący pojazdem utracił panowanie nad samochodem na śliskiej, pokrytej śniegiem drodze i uderzył w przepust, po czym wylądował na dachu.W chwili przybycia na miejsce zastępów strażackich samochód znajdował się na drodze stojąc na kołach. Prawdopodobnie mieszkańcy pomogli poszkodowanym zaraz po dachowaniu oraz postawili samochód na koła. Równocześnie z dotarciem na na miejsce naszego zastępu przybyli też strażacy z Nowego Sącza. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenie klem akumulatora, pomoc w usunięciu pojazdu poza jezdnie, oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Działania naszego zastępu trwały niecałą godzinę.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA OSP Korzenna