Zebranie sprawozdawcze MDP za 2012 rok!!!

II Zebranie Sprawozdawcze dla MDP działającym przy OSP Korzenna – obecnych 42 osoby

21.04.2014r. wybrano dniem na przeprowadzenie Zebrana Sprawozdawczego z działalności MDP w 2012 roku.

Zaproszono Zarząd jednostki OSP Korzenna oraz Sztab Szkoleniowy MDP. Opiekun MDP dh Dominik Wojtarowicz rozpoczął zebranie witając wszystkich przybyłych.. Przewodniczącą zebrania oraz prowadząca zebranie była dh Dominika Kubisz.

Sprawozdanie szczegółowe przedstawił swoim kolegom dh Mateusz Gruca. Sprawozdanie zostało zrobione w formie prezentacji multimedialnej. Po sprawozdaniu glos zabrali: Prezes OSP, Naczelnik OSP oraz W-ce Prezes OSP. Po ich wystąpieniu młodzież miała wiele pytań do Zarządu, młodzież pytała m.in. o mundurki, o szkolenia MDP np. z pierwszej pomocy itd.

Po burzliwej dyskusji głos zabrał dh Dominik Wojtarowicz proponując młodzieży różne formy aktywnego spędzania wolnego czasu, i wtedy nastąpił moment glosowania, dzięki któremu wybrano co młodzież z MDP Korzenna interesuje.

Ustalono:

- 04.05. wspólne ognisko lub grochówka dla MDP i OSP, a później dyskoteka dla MDP;

- organizacja meczu strażackiego OSP kontra MDP, chłopcy kontra dziewczęta

- pieszy rajd do Krużlowj – zwiedzanie domowego muzeum oraz ognisko.

- wycieczka do Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach (koszt ok. 20zł)- wycieczka ta zależna jest to od możliwości finansowych jednostki

Dziękujemy za przygotowanie i poprowadzenie zebrania oraz za obecność zarówno młodzieży jaki członkom Zarządu OSP Korzenna