Gminne zawody MDP - dziewczęta lepsze od chłopców!!!

W Grybowie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla MDP. Sukces naszych dziewczyn.

29 września na stadionie sportowym w Grybowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze dla MDP. W zawodach udział wzięły trzy gminy, Korzenna, Grybów oraz Kamionka Wieka. Z naszej jednostki wystawione zostały trzy drużyny, dwie dziewczęce i jedna chłopięca.

W tym roku na pochwałę zasługują nasze dziewczęta, które zajęły pierwsze i drugie miejsce. Natomiast chłopcy zajęli trzecie miejsce.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym drużyną za udział w zawodach. Szczególne podziękowania dla dziewczyn, które chętnie spotykały się na treningach przed zawodami, ćwiczyły i którym zalerzało. Nasi chłopcy spotkali sie tylko raz, co przyniosło "efekt" w postaci trzeciego miejsca. Dziękujemy opiekunom MDP za opiekę nad młodzieżą. Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie zawodów.

Klasyfikacja dziewcząt:

1 miejsce: OSP Korzenna - opiekun Kinga Nikiel  - 1001,1 pkt
2 miejsce: OSP Korzenna - opiekun Jarosław Bieniek  - 1000,9 pkt
3 miejsce: OSP Mogilno  - 916,6 pkt

Klasyfikacja chłopców:
1 miejsce: OSP Mogilno - 1029,5 pkt
2 miejsce: OSP Lipnica Wielka  - 1012,2 pkt
3 miejsce: OSP Korzenna  - 981,4 pkt

Wszystkim drużyną gratulujemy zajętych miejsc.

filmy z zawodów niebawem!