Marek Mokrzycki zwycięzcą turnieju!!!

Rekordowa ilość zawodników oraz wysokiej klasy nagrody w VII edycji strażackiego turnieju w tenisa stołowego.

11 stycznia w remizie OSP Korzenna odbył się kolejny VII strażacki turniej w tenisa stołowego.
W zawodach wzięła udział rekordowa liczba strażaków bo aż 16-stu. Gracze zostali podzieleni na cztery grupy po czterech zawodników. Następnie dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do dalszej rywalizacji.

Sędzią głównym zawodów był Naczelnik OSP Korzenna Stanisław Wojtarowicz.

W tej edycji o mistrza turnieju oraz jednocześnie o puchar prezesa OSP w finale między sobą zmierzyli się: Przemysław Zając, Krzysztof Bajorek, Marek Mokrzycki i Dominik Wojtarowicz. Po rozegraniu meczy finałowych klasyfikacja wyglądała następująco:

Podium VI turnieju strażackiego:

I miejsce: Marek Mokrzycki

II miejsce: Dominik Wojtarowicz

III miejsce: Przemysław Zając

IV miejsce: Krzysztof Bajorek

Warto dodać, iż Marek Mokrzycki wygrał po raz drugi z rzędu i brakuje mu jeszcze jednego zwycięstwa i puchar przechodni Prezesa OSP Korzenna stanie się jego własnością.

Z roku na rok poziom zawodników jest coraz wyższy i mecze szczególnie te finałowe dostarczają wiele emocji i stoją na wysokim poziomie.

Puchary zwycięzcom wręczył Naczelnik OSP Korzenna Stanisławem Wojtarowiczem.

Sponsorem nagrody głównej był jak co roku pan Marcin Jamrozowicz, który w tym roku dla zwycięzcy turnieju ufundował nagrodę w postaci wysokiej klasy notebooka.

Puchary za poszczególne miejsca oraz pozostałe nagrody (pendrive 16 GB, Odtwarzacz MP4) ufundował druh Przemysław Zając oraz druh Mateusz Klimek.

Składamy podziękowania wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród. Jak co roku było o co walczyć. Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość.
Dziękujemy:

• Naczelnikowi OSP Stanisławowi Wojtarowiczowi za wręczenie pucharów oraz za sędziowanie w zawodach.
  • Dominikowi Wojtarowiczowi za zorganizowanie turnieju.
  • Wszystkim sponsorom w szczególności panu Marcinowi Jamrozowiczowi
  • Wszystkim zawodnikom i kibicom.

Do zobaczenia za rok!