Wojnarowa - karetka zatrzymała się na drzewie!!!

Karetka Pogotowia Ratunkowego podczas dojazdu do pacjenta swoją jazdę zakończyła na drzewie.

6 lutego o godzinie 17:02 nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Wojnarowa. Zgłoszenie brzmiało dosyć groźnie, gdyż brzmiało ono: "Karetka pogotowia uderzyła w drzewo".

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że nic groźnego sie nie stało. Jadąca karetka do chorego pacjenta na jednym ze stromych podjazdów na drodze prywatnej zjechała z drogi i zatrzymała się na drzewie. W samochodzie wyleciała szyba w drzwiach tylnich oraz uszkodzony został zderzak tylni. Na szczęcie nic nikomu się nie stało. Na miejsce została zadysponowana druga karetka która zabrała chorą kobietę do szpitala.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomoc w wyciągnięciu karetki na drogę.

Działania naszego zastępu trwały niecałą godzinę.

W akcji udział brały:

- zastęp GBA OSP Korzenna