Zebranie sprawozdawcze MDP za 2013 rok!!!

III Zebranie Sprawozdawcze dla MDP działającym przy OSP Korzenna – obecne 33 osoby

23.02.2014r. wybrano dniem na przeprowadzenie Zebrana Sprawozdawczego z działalności MDP w 2013 roku.

Zaproszono Zarząd jednostki OSP Korzenna oraz Sztab Szkoleniowy MDP. Przewodniczącą zebrania oraz prowadząca zebranie była dha Dominika Kubisz, która przywitała Zarząd, opiekunów MDP, Sztab Szkoleniowy oraz swoje koleżanki i kolegi.

Sprawozdanie szczegółowe przedstawiła swoim koleżankom i kolegom dha Natalia Nikiel. Sprawozdanie zostało zrobione w formie prezentacji multimedialnej. Po sprawozdaniu glos zabrali: Prezes OSP, Naczelnik OSP oraz Skarbnik OSP. Przemawiający przedstawiciele Zarządu OSP jednogłośnie powtarzali cierpkie słowa dotyczące zaangażowania młodzieży na rzecz straży. Podczas poprzedniego Zebrania Sprawozdawczego było tak wiele próśb o szkolenia i o różnego rodzaju zajęcia, a jak zostały one zorganizowane to przychodziła garstka młodzieży.

Młodzież obiecała poprawę proponując włączenie się z występami podczas uroczystości 80-lecia w maju oraz obiecali liczny udział w czasie prób przed uroczystościami.

Po tych cierpkich lecz prawdziwych słowach Zarządu OSP głos zabrał dh Dominik Wojtarowicz prosząc o większe zaangażowanie i dziękujący tym którzy tym zaangażowaniem się wykazali w roku ubiegłym. Pierwsza zbiórka została ogłoszona na 15 marca 2014 roku na godzinę 900, szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.

Dziękujemy za przygotowanie i poprowadzenie zebrania oraz za obecność zarówno młodzieży jaki członkom Zarządu OSP Korzenna