Jasienna- samochód uderzył w przystanek, kierowca nie przeżył !!!

W Jasiennej doszło do tragicznego w skutkach wypadku, jadący samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w betonowy przystanek- 23 letni kierowca nie przeżył.

Relacja: www.psp-nowysacz.pl:

Kilka minut po północy w dniu 23 marca  w Jasiennej samochód osobowy marki  Mitsubishi uderzył w przystanek autobusowy. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która nieprzytomna z obrażeniami ciała i bez funkcji życiowych była uwięziona w samochodzie. Droga była całkowicie zablokowana. Przybyłe na miejsce zdarzenia zastępy straży pożarnej oświetliły teren zdarzenia i po wykonaniu dostępu do poszkodowanego ewakuowały go z samochodu. Uwolniony poszkodowany był reanimowany przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego oraz strażaków. Lekarz przybyły na miejsce zdarzenia stwierdził zgon 23-letniego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia pozostał zastęp OSP Jasienna w celu zabezpieczenia i oświetlenia terenu na potrzeby czynności dochodzeniowych.Działania strażaków trwały cztery i pół godziny.

Działanie naszego zastępu trwały około dwie godziny.

W akcji udział brały:

- zastęp GBA OSP Korzenna
- zastęp GBA OSP Jasienna
- zastęp GBA JRG1 PSP Nowy Sącz
- Zespół Karetki Pogotowia Ratunkowego
- Policja
- Prokurator

Zdjęcia: arch/ www.psp-nowysacz.pl

Zdjęcia dostępne na stronie: www.psp-nowysacz.pl