I Gminny Turniej Strażacki w siatkówkę!!!

I gminny turniej strażacki w siatkówkę - świetna zabawa, słaby wynik naszej drużyny.

28 lutego na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Lipnicy Wielkiej odbył się pierwszy turniej w siatkówkę dla strażaków starszych. W zawodach udział wzięło pięć drużyn z naszej gminy.

Drużyny podzielono na dwie grupy. W pierwszej grupie znajdowały się trzy drużyny w tym nasza, natomiast w drugiej, dwie drużyny. Nasi zawodnicy po rozegraniu dwóch meczy w grupie z drużyną z Wojnarowej oraz z Mogilna zajęła ostatnie miejsce i odpadła z dalszej części rozgrywek.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny z Mogilna oraz Siedlec. Finałowy mecz stojący naprawdę na wysokim poziomie rozegrał się pomiędzy Lipnicą Wielką a Wojnarową.

Dziękujemy naszym strażakom za reprezentowanie naszej jednostki na zawodach. Dziękujemy Zarządowi Gminnemu OSP za zorganizowanie turnieju. Dziękujemy gospodarzom na czele z panią Prezes Magdaleną Bulanda za miłe przyjęcie oraz super atmosferę.

Ostateczna klasyfikacja drużyn:
I miejsce: OSP Wojnarowa