V Wojewódzki Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych woj. Małopolskiego.

W Wieliczce 29 sierpnia 2015 roku odbył się V Wojewódzki Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych woj. Małopolskiego.

W zlocie udział wzięła drużyna młodzieżowa z naszej OSP. Podczas zlotu młodzież wykonywała różnego rodzaju konkurencje sprawnościowe np. trafienie wężem pożarniczym do celu, czy też skok w dal z miejsca. Następnie udaliśmy się ulicami Wieliczki poszukując punktów kontrolnych według mapy - czyli był to marsz na orientację. Na poszczególnych punktach należało odpowiedzieć na zadane pytanie jak również wykonać zadanie sprawnościowe. Przy okazji zwiedziliśmy miasto. Konkurencje jak i marsz sprawiły młodzieży dużą radość i frajdę. Podczas zlotu młodzież w sympatyczny sposób integrowała się nawiązując różnego rodzaju znajomości.

Na zakończenie każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w zlocie. W zlocie z naszej gminy brała także udział drużyna z OSP Mogilno.

Dziękujemy organizatorom tj. Zarządowi Wojewódzkiemu OSP za zaproszenie i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy brać udział w tym zlocie.