IX strażacki turniej w tenisa stołowego.

Druh Przemysław Zając drugi raz z rzędu wygrał strażacki turniej w tenisa stołowego.

19 grudnia w remizie OSP Korzenna odbył się kolejny IX strażacki turniej w tenisa stołowego.
W zawodach wzięło udział trzynastu zawodników. Gracze zostali podzieleni na trzy grupy po czterech zawodników w grupie C zawodników było pięciu. Następnie dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do dalszej rywalizacji.

Sędzią głównym zawodów był już tradycyjnie Naczelnik OSP Korzenna Stanisław Wojtarowicz.

W tej edycji o mistrza turnieju oraz jednocześnie o puchar prezesa OSP w finale między sobą zmierzyli się: Przemysław Zając, Dominik Wojtarowicz oraz Mateusz Klimek. Po rozegraniu meczy finałowych (każdy z każdym) klasyfikacja wyglądała następująco:

Podium IX turnieju strażackiego:

I miejsce: Przemysław Zając

II miejsce: Mateusz Klimek

III miejsce: Dominik Wojtarowicz

Z roku na rok poziom zawodników jest coraz wyższy i mecze szczególnie te finałowe dostarczają wiele emocji i stoją na wysokim poziomie.

Puchary zwycięzcom wręczył Prezes OSP Korzenna Janusz Szambelan.
Sponsorem nagród był jak co roku pan Marcin Jamrozowicz, który w tym roku dla zwycięzcy turnieju ufundował nagrodę w postaci SMARTWATCHA.

Puchary za poszczególne miejsca ufundował druh Dominik Wojtarowicz.

Składamy podziękowania wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród. Jak co roku było o co walczyć. Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość.
Warto dodać, że w tegorocznym turnieju udział wzięła jedna dziewczyna, druhna Edyta Kasprzyk, która zaprezentowała się znakomicie. W zamian za odwagę Edytka dostała miska strażaka oraz myszkę optyczną.

Dziękujemy:

• Naczelnikowi OSP Stanisławowi Wojtarowiczowi za sędziowanie w zawodach.
  • Dominikowi Wojtarowiczowi za zorganizowanie turnieju.
  • Wszystkim sponsorom w szczególności panu Marcinowi Jamrozowiczowi
  • Wszystkim zawodnikom i kibicom.

Do zobaczenia za rok!