Zebranie sprawozdawcze MDP za 2015 rok

7 lutego 2016 roku o godzinie 10:00 w remizie OSP Korzenna odbyło się zebranie sprawozdawcze dla MDP za 2015 rok.

Porządek zebrania:

1. Otwarcie zebrania przez Przewodniczącą Rady Drużyny MDP Korzenna druhnę Dominikę Kubisz.

2. Przywitanie członków Zarządu OSP Korzenna oraz Sztabu Szkoleniowego, a także zebranych członków MDP.

3. Wybranie protokolanta, którym została dha Natalia Nikiel.

4. Sprawozdanie z działalności MDP przedstawił dh Kamil Pękała przypominając wszystkim najważniejsze wydarzenia z udziałem MDP z 2015 roku.

5. Wręczenie odznaczenia przez dh Jarosława Bieńka i dh Pawła Kantora dla dh Aleksandry Turskiej. Wyróżnieni też zostali dh Grzegorz Turski i dh Michał Karwala, którzy za swoje zaangażowanie w pracę na rzecz naszej MDP otrzymali upominki.

6. Wystąpienie Zarządu. Dh Jarosław Bieniek podziękował młodzieży za zaangażowanie, podziękował również opiekunom MDP i Sztabowi Szkoleniowemu.

7. Dyskusja i wolne wnioski. Druhna Klaudia Jasińska poruszyła temat umundurowania dla starszych dziewcząt. Członkowie MDP wykazali chęć zaangażowania się w robienie palmy wielkanocnej. Poruszono także kwestię tradycyjnej warty chłopców przy Grobie Pańskim oraz turnieju tenisa stołowego.

8. Wystąpienie opiekuna MDP i plan działalności MDP na rok 2016. Druh Dominik Wojtarowicz podczas swojego wystąpienia podziękował za zaangażowanie oraz przedstawił plan działań MDP na bieżacy rok.

9. Zakończenie zebrania. Druhna Dominika podziękowała wszystkim za przybycie.