Zebranie sprawozdawczo-wyborcze.

Nowy Zarząd OSP wybrany - niewielkie zmiany.

W dniu 21 lutego w remizie OSP w Korzennej odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Korzennej.

Jak co roku na zebraniu pojawili się zaproszeni goście. Poseł na sejm pan Józef Leśniak, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu pan Waldemar Kuźma, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP Powiatu Nowosądeckiego pan Zygmunt Paruch, pan Jan Budnik - członek honorowy, pan Andrzej Zięcina - członek honorowy, pan Waldemar Olszyński - członek honorowy, pan Leszek Szambelan (prezes stowarzyszenia "Pogórzanie") oraz delegacja z jednostki DHZ Nowa Lubownia.

Wybrano nowy zarząd w skład, którego weszli druhowie: Stanisław Wojtarowicz, Janusz Szambelan, Lucyna Szambelan, Jarosław Bieniek, Paweł Kantor, Paulina Gremian, Tadeusz Kubisz, Piotr Kubisz, Mateusz Bielak.
Komisja rewizyjna została w takim samym składnie czyli: przewodniczący Jan Żuchowicz, zastępca Wojciech Kantor, sekretarz Andrzej Oleksyk.

Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie, dziękujemy poprzedniemu zarządowi za pięć lat pracy, nowemu życzymy dużo siły wszystkiego najlepszego na kolejne pięć lat.