OSP Korzenna z 18-to metrową palmą Wielkanocną.

Kolejny raz nasi młodzi strażacy przy pomocy starszych kolegów przygotowali piękną palmę na Niedzielę Palmową.

W tym roku palma ma długość 18 metrów, była to najdłuższa palma, która wzięła udział w konkursie palm zorganizowanym w Kościele w Korzennej. Pomimo 18 metrów nasza palma zajęła drugie miejsce. Pierwsze miejsce zdobyła rodzina Szambelanów, których palma była trochę krótszą lecz wizualnie była ładniejsza – GRATULUJEMY.

Naszą palmę można podziwiać przy remizie OSP, która będzie zdobiła nasz budynek przez okres Wielkanocny.

Z naszych informacji jakie posiadamy jest to prawdopodobnie największa palma w powiecie.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas na przygotowanie palmy. Szczególnie dziękujemy MDP, która była bardzo zaangażowana.