Jasienna- somochód osobowy w rowie

W Jasiennej samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu - jedna osoba została ranna.

Kilka minut przed godziną piętnastą w dniu 18 maja zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Korzenna oraz OSP Jasienna zadysponowane zostały do działań w Jasiennej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy wypadł z drogi. Samochodem podróżowała sama kierująca i znajdowała  się pod opieką załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Samochód znajdował się częściowo na jezdni i częściowo w rowie. Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo. Działania strażaków polegały na  zabezpieczeniu terenu działań oraz odłączeniu klem akumulatora w uszkodzonym pojeździe.  Na prośbę Policji przemieszczono uszkodzony pojazd na pobocze drogi. Następnie usunięto pozostałości po kolizji z jezdni. Działania strażaków trwały godzinę.

fot. / relacja: www.psp-nowysacz.pl