III Powiatowy Turniej w piłkę nożną dla MDP

Tak jak w tamtym roku, jeden mecz zaważył o wyjściu z grupy- wysoki poziom drużyn.

27 sierpnia na orliku w Jazowsku i Łącku odbył się III powiatowy turniej piłkarski dla drużyn MDP. W tej edycji wystartowało 26 drużyn, które swoje mecze grupowe rozgrywały na dwóch orlikach w Jazowsku oraz Łącku. Po rozegraniu fazy grupowej zawody przeniosły się do Jazowska gdzie zostały rozegrane mecze finałowe.

Nasza drużyna swoje mecze rozgrywała w Łącku. Po rozegraniu trzech meczy zdobyła 6 punktów (dwa wygrane, jeden przegrany) i niestety nie udało się wyjść z grupy.
Pomimo tego nasza drużyna wraz z opiekunem udali się do Jazowska aby oglądnąć mecze finałowe oraz odebrać dyplom za udział w turnieju.

Warto wspomnieć o naszej zawodniczce Joannie Kubisz, która była kapitanem naszej drużyny. Aśka z sześciu strzelonych bramek przez naszą drużynę strzeliła cztery gole. Po kilku akcjach i golach Aśki cały orlik bił brawo, co na pewno było bardzo miłe dla naszej zawodniczki.

Zawody wygrała drużyna z OSP Moszczenica Wyżna, drugie miejsce zajęła OSP Tabaszowa a trzecie OSP Mokra Wieś.

Dziękujemy serdecznie organizatorom za zorganizowanie kolejny raz wspaniałego turnieju, dziękujemy szczególnie naszej drużynie za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

Skład naszej drużyny:
Joanna Kubisz, Kacper Kubisz, Radosław Zając, Karol Zając, Karol Semla, Michał Karwala, Grzegorz Turski, Kamil Pękała.
Opiekunem naszej drużyny był druh Jarosław Bieniek.