Chłopcy najlepsi, dziewczęta na drugim miejscu

Chłopcy najlepsi, dziewczęta na drugim miejscu - gminne zawody sportowo pożarnicze według regulaminu CTiF w Mszalnicy.

17 września ma stadionie w Mszalnicy odbyły się zawody sportowo - pożarnicze dla MDP według regulaminu CTiF dla dwóch gmin (Kamionka Wielka, Korzenna). Ze względu na padający deszcz organizatorzy zdecydowali o odwołaniu jednej konkurencji tj. sztafety.

Zadania jakie mieli do wykonania drużyny polegały na zaprezentowaniu musztry, oraz konkurencji bojowej. Po rozegraniu tych dwóch konkurencji, klasyfikacja w naszej gminie przedstawiła się następująco:

Grupa Chłopców:
1 miejsce: OSP Korzenna
2 miejsce: OSP Mogilno II
3 miejsce: OSP Korzenna - Centrum
4 miejsce: OSP Mogilno I

Grupa Dziewcząt:
1 miejsce: OSP Mogilno
2 miejsce: OSP Korzenna

Warto wspomnieć, iż trzech naszych strażaków pełniło funkcję sędziowskie, natomiast druhna Magdalena Kasprzyk wybrana została na sędziego głównego zawodów. Bardzo dziękujemy za pomoc i sprawiedliwe sędziowanie.

Z tego miejsca dziękujemy organizatorom za zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów. Dziękujemy naszym zawodnikom za poświęcony czas na treningi oraz za udział w turnieju. Oczywiście gratulujemy zdobytych miejsc. Dziękujemy opiekunom drużyn za ich przygotowanie.