OTWP: Dawid Widlak najlepszy w powiecie

Dawid Widlak reprezentujący naszą OSP na powiatowych zawodach wiedzy pożarniczej zajął pierwsze miejsce.

Kolejny etap to zawody wojewódzkie. Miejmy nadzieje, że Dawid pójdzie w ślady naszej Edytki i również dobrnie do finału centralnego.

Warto wspomnieć również, iż drugie miejsce zajęła Urszula Kubisz.

relacja psp-nowysacz.pl:

W środę  o godz. 9.00 w siedzibie Komendy Miejskiej  Państwowej Straży Pożarnej odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W eliminacjach wzięło udział  60 uczestników wyłonionych w eliminacjach gminnych. Wyniki eliminacji powiatowych przedstawiają się następująco:

Grupa I Szkoły Podstawowe
I miejsce  - Aleksandra Romuzga
II miejsce  -  Urszula Kubisz - OSP Korzenna
III miejsce – Dawid Bober

Grupa  II Szkoły Gimnazjalne:
I miejsce – Aleksandra Ogorzały
II miejsce -  Natalia Gołąb
III miejsce  - Natalia Smoła

Grupa  III Szkoły Ponadgimnazjalne:
I miejsce -  Dawid Widlak - OSP Korzenna