Gminne zawody sportowo - pożarnicze

Na obiekcie sportowym w Wojnarowej odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla dwóch gmin: Korzenna oraz Kamionka Wielka.

W sobotę 3 czerwca na stadionie sportowym w Wojnarowej odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze dla jednostek OSP z gmin Kamionka Wielka oraz Korzenna. W zawodach wystartowało łącznie 14 drużyn w tym 10 męskich i 4 kobiece. W gminie Kamionka Wielka w klasyfikacji kobiet zwyciężała drużyna z OSP Mystków a wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajęła OSP Królowa Górna. W gminie Korzenna pierwsze miejsce wśród kobiet zajęła nasza drużyna natomiast chłopcy zajęli drugie miejsce. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca zakwalifikowały się do udziału w zawodach powiatowych, które odbędą się w ostatnią niedzielę czerwca.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom zdobytych miejsc oraz dziękujemy za poświęcony czas na przygotowanie się do zawodów.