VIII spotkanie z Zarządem DHZ Nowa Lubownia!!!

Po raz ósmy Zarząd DHZ Nowa Lubownia spotkał sie z naszym Zarządem.

Tym razem spotkanie miało miejsce u naszych sąsiadów na Słowacji. W pierwszej kolejności nasi koledzy zorganizowali zwiedzanie fabryki, która zajmuję się produkcją węży strażackich.
Następnie druhowie przejechali do chaty która znajdowała się około 1000 metrów nad poziomem morza. Tam odbyła oficjalna cześć spotkania. Między czasie strażacy udali się w góry gdzie na wysokości 1410 metrów nad poziomem morza można było podziwiać widoki na Słowację oraz Polskę. W tym miejscu dwa lata temu powstał potężny pożar gdzie spaleniu uległo kilkaset hektarów lasu. W działaniach gaśniczych uczestniczyli nasi przyjaciele. Kolejnym etapem była wspólna integracja ze strażakami ze Słowacji.

Zobacz zdjęcia!

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS