Strażacki turniej w tenisa stołowego

2 grudnia w remizie OSP Korzenna odbył się kolejny XI strażacki turniej w tenisa stołowego.

W zawodach wzięło udział jedenastu zawodników. Gracze zostali podzieleni na trzy grupy. Następnie dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do dalszej rywalizacji.

W tej edycji o mistrza turnieju oraz jednocześnie o puchar prezesa OSP w finale między sobą zmierzyli się: Przemysław Zając, Dominik Wojtarowicz oraz Jarosław Bieniek. Po rozegraniu meczy finałowych (każdy z każdym) klasyfikacja wyglądała następująco:

Podium XI turnieju strażackiego:

I miejsce: Przemysław Zając

II miejsce: Dominik Wojtarowicz

III miejsce: Jarosław Bieniek

Z roku na rok poziom zawodników jest coraz wyższy i mecze szczególnie te finałowe dostarczają wiele emocji i stoją na wysokim poziomie.

Puchary zwycięzcom wręczył Prezes OSP Korzenna Janusz Szambelan.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w zawodach. Dziękujemy druhowi Dominikowi Wojtarowiczowi za ufundowanie pucharów oraz za zorganizowanie turnieju.
Do zobaczenia za rok!