Korzenna- zderzenie motocykla z samochodem osobowym

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w centrum Korzennej - na szczęście nikomu nic się nie stało.

31 marca o godzinie 16:29, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego , które miało miejsce na drodze powiatowej, nieopodal naszej remizy.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Pojazdami poruszali się sami kierujący, którzy znajdowali się na miejscu zdarzenia. Kierowca motocyklu uskarżał się na ból. Z motoru nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych.

Po przybyciu na miejsce karetki oraz przebadaniu kierowcy motocykla nie stwierdzono poważniejszych dolegliwości.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji wyciekłych płynów za pomocą sorbentu, kierowaniu ruchem wahadłowo, odłączniu klem akumulatora w obu pojazdach oraz pomocy w usunięciu pojazdów z pasa jezdni.

Działania naszego zastępu trwały około godziny czasu.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA JRG1 PSP Nowy Sącz
- zastęp GBA OSP Korzenna
- zastęp GBA OSP Korzenna Centrum
- zespól Karetki Pogotowia Ratunkowego
- Policja

Zobacz zdjęcia!

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS