Nasza Julka na podium !!!

Julka Furtak, która reprezentowała naszą OSP na powiatowym turnieju wiedzy pożarniczej zajęła III miejsce - gratulacje!

4 kwietnia w Sali sportowej Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.  W turnieju kilkudziesięciu uczestników wyłonionych w eliminacjach gminnych. Kolejność poszczególnych miejsc przedstawia się następująco:
Grupa I Szkoły Podstawowe (kl. I – VI): I – Justyna Kuś, II – Lena Drożdż, III – Julia Furtak.
Grupa II Szkoły Podstawowe (kl. VII – VIII) i Gimnazja: I – Katarzyna Kołodziej, II – Natalia Smoła, III – Piotr Dudek.
Grupa III Szkoły Ponadgimnazjalne: I – Łukasz Kożuch, II – Aleksandra Ogorzały, III – Ewa Matuła, IV – Natalia Gołąb.

Osoby, które zajęły pierwsze dwa miejsca w poszczególnych grupach zostały zakwalifikowane do udziału w zmaganiach wojewódzkich. Eliminacje powiatowe odbywały się w dwóch etapach: w pierwszym wszyscy uczestnicy rozwiązywali test pisemnie. Najlepsi przeszli do drugiego etapu, w którym odpowiadali na pytania ustnie. Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe w ramach programu „Bezpieczne Sądeckie – edycja 2019”

tekst: www.psp-nowysacz.pl

Bardzo serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z zajętego miejsca przez Julkę.

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS